Liis Rosenthal – bikiinifitnessi

Liis on IFBB bikiini fitness, kes võistleb bikiini fitnessi kategoorias -158 cm.

2020. aasta sügisel alustas Liis väga edukat kuuendat võistlushooaega. Nimelt saavutas ta Valio Profeel Cup-il bikiini fitness 162 cm kategoorias teise koha!

Hooajaväliselt teeb Liis nädalas 4-5 korda trenni ja ettevalmistusperioodil 5-6 päeval nädalas. Lisaks selle spordiala iseenesestmõistetava jõutreeningu osale koosnevad Liisi treeningud ka paljudest muudest erinevatest aladest nagu jooksmine, sportvõimlemine, kepikõnd. Bikiini fitnessi juures meeldib Liisile see, et jõutreening on ühendatud naiselikkusega.

Liis usub, et inimene on loodud liikuma ning ainuüksi see motiveerib iseenesest, kuid tõsi on, isiklik areng – suuta täna midagi rohkemat kui eile, on samuti suureks motivaatoriks. Isiklikuks eesmärgiks võistlusspordis on loomulikult võit, kuid võit ei pea tingimata tähendama esikohta, kui ma suudan anda endast parima ja saavutada pisutki rohkem kui eelnevalt, siis see ongi juba võit. Liis räägib, et kui on kindel siht ja selle saavutamiseks pühendunult töötada, siis on kõik võimalik.

Lisaks treeningutele, taastumisele ja lihashooldusele on selle spordiala üks tähtsaim osa ka tasakaalustatud toitumine. Igapäevaselt jälgib Liis, et tema toidulaual oleks värske ja puhas toit, mis sisaldaks vajalikke süsivesikuid, rasvu ning valke. Toidulisanditest on igapäevaselt asendamatud Lambertsi BCAA kapslid, mis aitavad treeningutest kiiremini taastuda, Omega-3 kapslid ja C-vitamiin. Kuuridena kasutab Liis samuti koeensüüm Q10 kapsleid.

Privacy Preference Center

  Tule punti!

  Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

  Smaily Newsletter