Kalev Ermits – laskesuusataja

Kalev alustas laskesuusatamisega 2006. aastal, seega on ta juba omajagu selle ala juures toimetanud. Eesti koondisse on Kalev kuulunud juba viimased 6 aastat. Heade tulemuste saavutamiseks käib järjepidev töö, mis suuremalt jaolt tehakse ära just suveperioodil. Suvised treeningnädalad sisaldavad kuni 25 tundi füüsilisi treeninguid ning lisaks lugematuid tunde lasketreeninguid, et end talviseks tihedaks võistlusperioodiks ette valmistada.

Oma parimateks tulemusteks peab Kalev MK-etappidel jõudmisi 20 hulka, mida ta on suutnud neljal korral, ning parimaks kohaks 11. koht.

Kalevi lemmikud Lambertsi tooted on:

  • ALL IN ONE spordijoogi pulber – suurepärase maitsega spordijoogi pulber, mida kasutan koheselt peale raskemaid treeninguid, et kätte saada vajalik kõrgekvaliteediline valgukogus. Samuti on tootes just sobilik kogus erinevaid mikrotoitaineid ning aminohappeid, mis kõik soodustavad efektiivset taastumist.
  • Koensüüm Q10 – hoiab üleval organismi igapäevased energiavarud. Aitab vältida koormustaluvuse vähenemist ning väsimuse teket rasketel treening- ning võistlusperioodidel. Sportlasena pean tähtsaks ka Q10 toimet tõsta vastupanuvõimet stressile ning haigustele.

Tule punti!

Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

Smaily Newsletter