Sportlased

Sportlased 2019-02-12T16:04:39+00:00

Koostöö sportlastega

Christopher_pilt

Christopher Kalev
murdmaasuusataja

Christopher Kalev kuulub omaealiste seas Eestis paremate hulka ning on murdmaasuusatamise juunioride koondise liige. Lisaks on Christopher CFC Jaak Mae suusakooli liige, mille hoole all toimub ka peamine ettevalmistus talviseks hooajaks. Eelistab pigem pikemaid distantse sprindile ning klassikalist sõiduviisi vabatehnikale, kuid pidev edasiminek on ka toimunud nii sprindis kui vabatehnikas.

Christopheri lemmikuteks Lambertsi toodeteks on: MagAsorb magneesiumi tabletid – suurtel koormustel hoiab lihaskonna töö normaalsena ning hoiab eemale krambid. Glükoosamiini kompleks – teeb Eesti küllalt külmas ja niiskes kliimas minu liigesed liikuvamaks ning vähem valulikuks.

Vitamiin D3 – vereproovist selgus, et mul on selle puudus.

Saskia Alusalu
kiiruisutaja

Saskia Alusalu on 38-kordne Eesti meister kiiruisutamises ning tema nimel on muude rekordite hulgas ka 500m, 1000m, 1500m, 3000m ja 5000m distantsid kiiruisutamises. Saskia oli esimene Eesti naiskiiruisutaja olümpiamängudel, kus ta saavutas 4. koha!
Saskia eesmärkideks 2018 – 2022 on uuendada Eesti rekordeid kõikidel distantsidel, saavutada silmapaistvaid tulemusi rahvusvahelistel võistlustel, alustada ettevalmistusi 2022. aasta olümpiamängudeks ning võita sealt medal. Lisaks olümpiamedalile on sihiks ka EM-i ja MM-i medal.

Saskia lemmikuteks Lambertsi toodeteks on:
Probiootikumid – pikkade ja raskete treeningute tõttu on seedesüsteem pideva stressi all ning vajab seetõttu kindlasti toetamist.
Glükoosamiin – suurte koormuste tõttu liigestele väga vajalik toetus.
Raud – spordiga tegelevatel naistel väga oluline toidulisand.
All In One spordijoogipulber– super abimees, kus kõik vajalik juba olemas – kõrge valgusisaldus, süsivesikud, kreatiin, glutamiin ja BCAA.

Liina Tšernov
keskmaajooksja

Liina Tšernov on keskmaajooksja, kes on 2017 aasta Eesti hooajaedetabeli juht 800 m, 1000 m , 1500 m, miil, 3000 m ja 10 km maanteel jooksudes. Lisaks kuuluvad talle ka Eesti rekordid 1000 m, 1500 m ja ühe miili jooksus.

Asjata ei kutsuta Liinat Eesti kiireimaks naiseks!

Liina lemmikute hulka kuuluvad  Lamberts Multi-Guard SPORT vitamiinide ja mineraalide kompleksLamberts Tugevatoimeline Omega-3 Ultra puhas kalaõli ja  Koensüüm Q10 100 mg kapslid energia suurendamiseks. Lisaks peab ta talvel kohustuslikuks Lamberts Vitamiin D3 4000 IU manustamist.

Jaak-Heinrich Jagor
jooksja

Jaak-Heinrich Jagor ehk Jack on Eesti jooksja, kelle põhialaks on 400 m tõkked. Oma sportlaskarjääri alustas ta 2007. aastal, kuid 400 m tõkete juurde jõudis 2013. aastal. Praegu treenib Jack Tartus Team Viru grupis ja seda kuuel korral nädalas. Jack on tulnud Eesti meistriks 400 m jooksus ja osalenud heade tulemustega Olümpial, Euroopa meistrivõistlustel ning ka Maailma meistrivõistlustel.

Jacki lemmikud Lamberts tooted on ALL IN ONE maasikamaitseline spordijoogi pulber ja Šokolaadimaitseline vadakuvalgu pulber + Magneesium. Need meeldivad talle eelkõige hea lahustuvuse ja maitse poolest (ehk siis pole mingit jahu maitset küljes). Kuna lahustuvus on hea, siis kogu tarbimise elamus on värskendav/kerge.

Kauri Kõiv
laskesuusataja

Kauri Kõiv, eestlastele tuntud laskesuusataja, on Lambertsi tooteid kasutanud juba 2013. aastast. Kauri on Laskesuusatamise Koondise liige alates 2005 aastast ning tema nimel on mitmed märkimisväärsed saavutused erinevatelt suurvõistlustelt.

Kauri lemmikud on Lamberts All In One spordijoogipulber , Lamberts B-vitamiini kompleks  ja Lamberts koensüüm Q10.

Liis Rosenthal
bikiinifitness sportlane

Liis on IFBB bikiinifitness, kes võistleb bikiinifitnessi kategoorias -158 cm. Sel sügisel (2017.a.) alustab Liis kolmandat võistlushooaega bikiinifitnessis. Bikiinifitnessi juures meeldib mulle see, et jõutreening on ühendaatud naiselikkusega.

Hooajaväliselt teeb Liis nädalas 4-5 korda trenni ja ettevalmistusperioodil 5-6 päeval nädalas. Lisaks selle spordiala iseenesestmõistetava jõutreeningu osale koosnevad Liisi treeningud ka paljudest muudest erinevatest aladest nagu jooksmine, sportvõimlemine, kepikõnd.

Liis usub, et inimene on loodud liikuma ning ainuüksi see motiveerib iseenesest, kuid tõsi on, isiklik areng – suuta täna midagi rohkemat kui eile, on samuti suureks motivaatoriks. Isiklikuks eesmärgiks võistlusspordis on loomulikult võit, kuid võit ei pea tingimata tähendama esikohta, kui ma suudan anda endast parima ja saavutada pisutki rohkem kui eelnevalt, siis see ongi juba võit. Liis räägib, et kui on kindel siht ja selle saavutamiseks pühendunult töötada, siis on kõik võimalik.

Lisaks treeningutele, taastumisele ja lihashooldusele on selle spordiala üks tähtsaim osa ka tasakaalustatud toitumine. Igapäevaselt jälgib Liis, et tema toidulaual oleks värske ja puhas toit, mis sisaldaks vajalikke süsivesikuid, rasvu ning valke. Toidulisanditest on igapäevaselt asendamatud Lambertsi BCAA kapslid, mis aitavad treeningutest kiiremini taastuda, Omega-3 kapslid ja C-vitamiin. Kuuridena kasutab Liis samuti koeensüüm Q10 kapsleid.

Võistluste ajalugu:

Lõuna-Eesti lahtised karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 2016 – 1. koht ja absoluutarvestuses 3. koht

Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 2016 – 3. koht

Ben Weider Legacy Cup 2016, Soome – 15. koht

Riga Pearl 2016, Läti – 4. koht

Eesti meistrivõistlused kulturismi ja fitnessis – 4. koht