Sportlased 2017-11-01T11:41:10+00:00

Koostöö sportlastega

Liina Tšernov
keskmaajooksja

Liina Tšernov on keskmaajooksja, kes on 2017 aasta Eesti hooajaedetabeli juht 800 m, 1000 m , 1500 m, miil, 3000 m ja 10 km maanteel jooksudes. Lisaks kuuluvad talle ka Eesti rekordid 1000 m, 1500 m ja ühe miili jooksus.

Asjata ei kutsuta Liinat Eesti kiireimaks naiseks!

Liina lemmikute hulka kuuluvad  Lamberts Multi-Guard SPORT vitamiinide ja mineraalide kompleksLamberts Tugevatoimeline Omega-3 Ultra puhas kalaõli ja  Koensüüm Q10 100 mg kapslid energia suurendamiseks. Lisaks peab ta talvel kohustuslikuks Lamberts Vitamiin D3 4000 IU manustamist.

Kauri Kõiv
laskesuusataja

Kauri Kõiv, eestlastele tuntud laskesuusataja, on Lambertsi tooteid kasutanud juba 2013. aastast. Kauri on Laskesuusatamise Koondise liige alates 2005 aastast ning tema nimel on mitmed märkimisväärsed saavutused erinevatelt suurvõistlustelt.

Kauri lemmikud on Lamberts All In One spordijoogipulber , Lamberts B-vitamiini kompleks  ja Lamberts koensüüm Q10.

Liis Rosenthal
bikiinifitness sportlane

Liis on IFBB bikiinifitness, kes võistleb bikiinifitnessi kategoorias -158 cm. Sel sügisel (2017.a.) alustab Liis kolmandat võistlushooaega bikiinifitnessis. Bikiinifitnessi juures meeldib mulle see, et jõutreening on ühendaatud naiselikkusega.

Hooajaväliselt teeb Liis nädalas 4-5 korda trenni ja ettevalmistusperioodil 5-6 päeval nädalas. Lisaks selle spordiala iseenesestmõistetava jõutreeningu osale koosnevad Liisi treeningud ka paljudest muudest erinevatest aladest nagu jooksmine, sportvõimlemine, kepikõnd.

Liis usub, et inimene on loodud liikuma ning ainuüksi see motiveerib iseenesest, kuid tõsi on, isiklik areng – suuta täna midagi rohkemat kui eile, on samuti suureks motivaatoriks. Isiklikuks eesmärgiks võistlusspordis on loomulikult võit, kuid võit ei pea tingimata tähendama esikohta, kui ma suudan anda endast parima ja saavutada pisutki rohkem kui eelnevalt, siis see ongi juba võit. Liis räägib, et kui on kindel siht ja selle saavutamiseks pühendunult töötada, siis on kõik võimalik.

Lisaks treeningutele, taastumisele ja lihashooldusele on selle spordiala üks tähtsaim osa ka tasakaalustatud toitumine. Igapäevaselt jälgib Liis, et tema toidulaual oleks värske ja puhas toit, mis sisaldaks vajalikke süsivesikuid, rasvu ning valke. Toidulisanditest on igapäevaselt asendamatud Lambertsi BCAA kapslid, mis aitavad treeningutest kiiremini taastuda, Omega-3 kapslid ja C-vitamiin. Kuuridena kasutab Liis samuti koeensüüm Q10 kapsleid.

Võistluste ajalugu:

Lõuna-Eesti lahtised karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 2016 – 1. koht ja absoluutarvestuses 3. koht

Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis 2016 – 3. koht

Ben Weider Legacy Cup 2016, Soome – 15. koht

Riga Pearl 2016, Läti – 4. koht

Eesti meistrivõistlused kulturismi ja fitnessis – 4. koht

Jaak-Heinrich Jagor
jooksja

Jaak-Heinrich Jagor ehk Jack on Eesti jooksja, kelle põhialaks on 400 m tõkked. Oma sportlaskarjääri alustas ta 2007. aastal, kuid 400 m tõkete juurde jõudis 2013. aastal. Praegu treenib Jack Tartus Team Viru grupis ja seda kuuel korral nädalas. Jack on tulnud Eesti meistriks 400 m jooksus ja osalenud heade tulemustega Olümpial, Euroopa meistrivõistlustel ning ka Maailma meistrivõistlustel.

Jacki lemmikud Lamberts tooted on ALL IN ONE maasikamaitseline spordijoogi pulber ja Šokolaadimaitseline vadakuvalgu pulber + Magneesium. Need meeldivad talle eelkõige hea lahustuvuse ja maitse poolest (ehk siis pole mingit jahu maitset küljes). Kuna lahustuvus on hea, siis kogu tarbimise elamus on värskendav/kerge.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?