Lamberts Eesti (MPharma OÜ) on proviisori poolt asutatud toidulisanditega tegelev ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda inimestele kõrge kvaliteediga vitamiine, mineraalaineid ning ravimtaimi sisaldavaid preparaate.

Lamberts Eesti ühendab proviisorid, farmatseudid ning spetsialistid, kes läbi erialase nõustamise aitavad inimesel selgusele jõuda, kas ja miks on vajalik toidulisandi tarvitamine. Tervisega seotud mure lahendamisel analüüsivad nõustajad igat inimest juhtumi põhiselt. Analüüsitakse iga kliendi iseärasusi, vajadusi ning muid kaasnevaid faktoreid, et jõuda parima sobiliku lahenduseni nii õige tootevaliku tegemisel kui ka tervisemure korral.

Julgustame oma kliente alati pöörduma eriala spetsialisti poole. Eriala spetsialisti nõu kasutades saab klient olla kindel, et on saanud kvaliteetset nõu edaspidise valiku ning toimingute tegemiseks.

Kõige detailsemalt saame Sulle vastata e-kirja teel. Kirjuta meile e-kiri ning kirjelda oma tervisemuret või probleemi seoses toitumisega. Aitame Sind, anname Sulle nõu ning vajadusel aitame leida Sulle või Sinu pereliikmele sobiliku toote.

Soovitame järgida alljärgnevaid punkte, mis võiksid olla välja toodud Teie esmases pöördumises meie poole:

  • Vanus, sugu, pikkus, kaal.
  • Eelnevalt tarvitatud toidulisandid? Kui kaua? Loetle.
  • Kas ja mis ravimeid tarvitad?
  • Kroonilised haigused/kaebused.
  • Arsti soovitused kaebuste leevendamiseks.
  • Vitamiinide, mineraalainete tasemete testimine organismis. Kas oled end testinud?
  • Toitumise iseärasused (allergiad, talumatused, dieedid, eelistused, toitumiskava jne)

Meie spetsialistid nõustavad Sind eesti, vene ja inglise keeles aadressil noustamine@lambertseesti.ee. Varu kannatust, esmase tagasiside saadame Sulle kuni 5 tööpäeva jooksul.

Soovitame heita pilgu ka meie KKK (korduma kippuvad küsimused) lehele, mis esmalt Sulle toidulisandite ja nendega kaasnevate küsimuste korral abiks võivad olla.

Meie nõustajad

Monika Timberg

Proviisor, kliiniline nõustaja

Birgit Tõll

Farmatseut, kliiniline nõustaja