Meie spetsialistide eesmärgiks Lambertsis on pakkuda inimestele erialast nõustamist koos kõrgeima kvaliteediga toidulisandite / vitamiinide soovitustega. Soovime abiks olla toidulisandite valiku tegemisel, tervisemurele lahenduse leidmisel ning pakkuda erialast nõustamist.

Lambertsi professionaalsesse perre kuuluvad proviisorid, farmatseudid ning spetsialistid, kes läbi erialase nõustamise aitavad inimesel selgusele jõuda, kas ja miks on vajalik toidulisandi tarvitamine. Tervisega seotud mure lahendamisel analüüsivad nõustajad igat inimest juhtumi põhiselt. Analüüsitakse iga kliendi iseärasusi, vajadusi ning muid kaasnevaid faktoreid, et jõuda parima sobiliku lahenduseni nii õige tootevaliku tegemisel kui ka tervisemure korral.

Julgustame oma kliente alati pöörduma eriala spetsialisti poole. Eriala spetsialisti nõu kasutades saab klient olla kindel, et on saanud kvaliteetset nõu edaspidise valiku ning toimingute tegemiseks.

Kõige detailsemalt saame vastata e-kirja või allpool oleva ning Sinu poolt täidetud vormi teel. Kirjuta meile ning kirjelda oma tervisemuret, toitumise ja / või toidulisandiga seotud küsimusi. Aitame Sind, anname Sulle nõu ning vajadusel aitame leida Sulle või Sinu pereliikmele sobiliku toote.

Selleks, et meie tagasiside Sinu murele oleks võimalikult täpne ning asjakohane, palume esmases pöördumises kindlasti välja tuua järgnevad punktid:

Soovitame heita pilgu ka meie KKK (korduma kippuvad küsimused) lehele, mis esmalt Sulle toidulisandite ja nendega kaasnevate küsimuste korral abiks võivad olla.

Meie spetsialistid nõustavad Sind eesti keeles aadressil pharmacist@lambertseesti.ee ja inglise ning vene keeles aadressil pharmacist@lambertsbaltic.com või täida allpool olev vorm. Ole palun kannatlik, esmase tagasiside saadame Sulle kuni 7 tööpäeva jooksul.

Meie nõustajad

Monika Timberg

Proviisor, kliiniline nõustaja

Tõnu Tint

Tootespetsialist ja kliiniline nõustaja