Lambertsi tootepurgid on ümbertöödeldavad ja taaskasutatavad!

Plastik on saanud viimasel ajal väga palju  kriitikat, kuid õigustatult – nad on majanduslikult ja ökoloogiliselt jätkusuutmatud. Kuid päris ilma plastikuta ei saa ning kui pakendada vitamiinid / toidulisandid klaaspurkidesse, on pakendi purunemine vägagi võimalik ja tagajärjed võivad olla ohtlikud. Seetõttu kasutabki Lamberts enda toodete pakendamiseks HDPE (high density polyethylene) märgistusega plastikut.

HDPE plastik on tugev ja vastupidav, mis garanteerib toodete kvaliteedi ja värskuse. Lisaks on tegemist äärmiselt kerge materjaliga, mis omakorda tähendab, et transpordiks kulub vähem sõidukeid ja kütust ning seeläbi on ka süsiniku jalajälg väiksem.

HDPE on üks lihtsamini ümbertöödeldavatest polümeeridest. Lambertsi purkide ümbertöötlemisel on mitmeid eeliseid. Esiteks on toodete valmistamine ümbertöödeldud HDPE polümeerist palju kulutõhusam ja jätkusuutlikum kui nende valmistamine nö uuest plastikust. Teiseks – HDPE (nagu ka paljud teised plastpolümeerid) tootmiseks kasutatakse fossiilkütust. Seega vähendab selle materjali ringlusse võtt heitkoguseid ja säästab piiratud ressursse. Lisaks ei ole HDPE biolagunev ning selle lagunemine võtab aega sajandeid ja seetõttu on eriti oluline, et pakend saadetakse uuesti ringlusse. Ümbertöödeldud HDPE polümeerist valmistatakse prügikonteinereid, äravoolutorusid, mänguasju, köisi, õlipudeleid, pliiatsitopse, plastikust aiamööblit jne.

Lisaks ümbertöötlemisele kasutavad paljud meie kliendid Lambertsi purke ka koduses majapidamises väga loominguliselt – alates käsitöövahendite hoiustamisest kuni naelteni välja. Milleks osta uus anum asjade hoiustamiseks, kui saab läheneda ka loominguliselt?

 

Privacy Preference Center

  Tule punti!

  Kaotada pole Sul midagi, aga võita on:

  • kuuled esimesena sooduskampaaniatest;

  • saad personaalseid pakkumisi ja soodustusi, mida mujal ei avaldata;

  • jagame spetsialistide nõuanded toidulisandite valikul ja tarvitamisel;

  • ja palju, palju muud.

  Smaily Newsletter