Loading...
Avaleht 2019-02-12T14:56:23+00:00

Uudised

Sõbrapäeva soodustus

13.02.2019|

Neljapäeval on sõbrapäev ningoma sõpru tuleb hoida ja meeles pidada. Selle puhul on meie e-poes kõik tavahinnaga tooted 10% SOODSAMAD. Soodustuse saamiseks sisesta sooduskoodi lahtrisse "olenterve" ning see arvutatakse automaatselt sinu ostusummast maha. Sooduskood [...]

Loe edasi

Intervjuu Saskia Alusaluga II osa

01.02.2019|

• Kas Sul on vahest tunne, et ei taha/ei jõua/ei suuda enam? Kui jah, siis kuidas sellest üle oled/üle saad? Jah, loomulikult mega rasketes treeningutes vahel tuleb selline tunne või kui liiga palju on [...]

Loe edasi

Intervjuu Saskia Alusaluga I osa

25.01.2019|

Palusime mõnda aega tagasi Saskia Alusalul vastata mõnedele tema treeninguid, tema harjumusi ja tervist puudutavatele küsimustele. Kuna küsimusi tuli päris palju, siis postitame need kahes jaos. Mõnusat lugemist ning loodetavasti saate siit inspiratsiooni või [...]

Loe edasi

Kliendid meist

BCAA kapslid – minu jaoks kindlad ja vajalikud abimehed treeningutest taastumisel. Regulaarse BCAA tarvitamise juures ei teki nii suurt treeningjärgset lihasväsimust ja -valu, taastun oluliselt kiiremini ning seega jõuan järgmises trennis jälle maksimaalselt pingutada. Lisaks hädavajalik toidulisand ka võistlusdieedi ajal, sest aitab kehakaalu langetamisel säilitada lihasmassi. Parim viis, kuidas veenduda BCAA toimes – jäta nädal-kaks võtmata ning tunned vahet 😉 Lambertsi kapslid meeldivad mulle eriti veel seepärast, et neid on lihtne manustada ning neil puudub pulbritele omane keemiline kõrvalmaitse.
Atsetüül L-Karnitiin – Kasutasin atsetüül l-karnitiini võistlusdieedi viimases faasis poolteist kuud. Peale paarinädalast kasutamist hakkas kehakaal uuesti püsivalt liikuma soovitud suunas ning tundsin, et ei ole enam nii väsinud kogu aeg ja on jälle rohkem energiat ning jaksu vaatamata dieedile ja rasketele treeningutele. Minu kindel lemmik ja must-have võistlusettevalmistuse perioodil!
Liis Rosenthal
bikiinifitnessi sportlane

Seni tarvitatud Lambertsi toodetega olen väga rahul. Enim meeldivad ning on kasuks tulnud d-vitamiin, sest vereproovist selgus, et mul on sellest puudus; raua tabletid; magneesium, mis suurtel koormustel hoiab lihaskonna töö normaalsena ja hoiab eemale krambid; glükoosamiin, mis teeb Eesti küllaltki külmas ja niiskes kliimas minu liigesed liikuvamaks ning vähem valulikuks. Samuti meeldib mulle väga apelsinimaitseline energia- ja taastusjoogi pulber, mida kasutan treeningute ajal suurema energiavõla tekkimise vältimiseks. Maasikamaitseline valgupulber on minu jaoks samuti ülima tähtsusega, eriti pärast intensiivsemaid treeninguid lihaste kiiremaks taastumiseks. C- ja B-vitamiinid on samuti minuga kaasas igal pool, et hoida immuunsüsteem tugevana.

 

Christopher Kalev
murdmaasuusataja

Suurteks abimeesteks on Lambertsi probiootikumid, spordi mutivitamiinid ja mineraalid. Võistlused ja treeningud viivad mind tihti reisidele, hotellide söögid muutuvad pidevalt ja raskete treeningute/võitluste ajal on seedessüsteem pidevalt stressis, kuid Lambertsi probiootikumid on suureks abiks. Alati pole ka võimalik erinevates kohtades reisides väga tervislikult süüa, seega tunnen ennast palju paremini kui toetan keha erinevate vitamiinide ja mineraalide kompleksiga

Saskia Alusalu
kiiruisutaja

Minu kolm lemmikut toodet on BCAA, Glucosamine complete ja Multi-guard sport performance! Nimelt olen ma kasutanud nüüdseks juba 1,5-2 kuud igapäevaselt vitamiine ja esialgu ei saanud küll aru, et tunneks ennast teisiti, aga siis avastasin, et kõik mu ümber on haiged ja tõbised. Mina aga käisin kaks korda päevas trennis ja ei tundnud isegi väsimust!
BCAA aitab taastuda nii kiirelt, et ma isegi ei tunne väga lihasvalu (kui just ei ole teinud puusatõsteid 120kg-ga)!
Glucosamine toetab mu armsaid põlvi, mis peavad suure koormusega toime tulema!
Multi-guard performance sisaldab 26 erinevat vitamiini ja mineraali, seega minu keha ei pea väsimusega tegelema ja saan keskenduda ainult treenimisele!

 

Liis Velsker
harrastussportlane
Lamberts Q10 kapsleid kasutan igapäevaselt enne treeninguid eesmärgiga keha energia tootlikust parandada, tugevdada südame tööd ning see toimib ka antioksüdandina. BCAA kapsleid kasutan peaegu pärast igat treeningut, sõltuvalt treeningu raskuse astmest. Tugevamate treeningute järgselt kuni 8 kapslit lisaks All In One taastusjoogile.
B- vitamiini kompleksi kasutan treening- ja võistlushooajal igapäevaselt. B-vitamiinide ja foolhappe kasulikkuses ei kahtle ilmselt keegi, seda eriti kestvussporti tehes. Lambertsi B-vitamiini kompleksis on piisavas koguses kõik olemas.
Lauri
Kauri Kõiv
laskesuusataja

Arst soovitas peale silmaoperatsiooni silmavitamiine kasutada, Lambertsi silmavitamiinid sobisid sisalduse poolest kõige paremini ja on mõjunud taastumisele väga hästi, aitäh Lamberts!

Helje

Lambertsi Glükoosamiini kompleksi kuuriga sain leevendust oma pikaaegsetele liigesevaevustele.

Tatjana E.

Väga head tooted, saime pere D-vitamiini näitajad korda tänu Lambertsi D-vitamiinile.

Piret